Ormantik

Ses Bir-İki Deneme

Ormantik
Cevaplar3
Gösterim2527
Ormantik
Yönetici
Konular208
Cevaplar19

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra aktif olarak sitemimiz tekrar açıldı. Sistem, tasarım ve yapı sürekli geliştirilmektedir. Bu nedenle oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür dileriz.

Sistemden bahsetmemiz gerekirse standart forum sitesi yapısındadır. Bu şekilde olmasının amacı herkesin bu sisteme katkıda bulunmasını sağlamaktır.

Bu yeni dönüşteki farklılıklar neler derseniz, bir çok yenilik olacaktır. Bu düşünülen yenilikler sırası geldiğinde duyurulacak ve işleme konulacaktır.

Başlıca düşünülen yenilikler şunlardır:

Tüm Orman Fakülteleri öğrencileri üye olup ders notları hakkında bilgi paylaşımı yapabileceklerdir.

Her üye açtığı popüler konulardan para kazanabilecektir. Sponsor reklamların görüntülenme ve tıklanma sayılarına göre ücret belirlenip 50TL’ye ulaştığında hesaplarına aktarılacaktır.

Okul hocaları ve asistanların sisteme dahil olmasının önüne geçiş oldukça zor ve mümkün görünmediğinden bu tür bir engelleme yapılmamıştır. Bu nedenle şikayet yöntemi uygulanacaktır 🙂 şüpheli olarak görülen üyeleri şikayet edip sistem dışına atabileceksiniz.

Hatırlatmak gerekirse, daha önce bu sistem uzun süre devam edebildi, ancak bir dönem geldi ki hiç kimse soru ve not paylaşmaz oldu. Bu nedenle kapandı. Tekrar geri dönüşümüz ise yoğun istek üzerinedir. Sistemin devamlılığı sizlerin ders notlarınızı ve hatırladığınız sınav sorularını paylaşmanıza bağlıdır.

Facebook ve diğer sosyal medya gruplarında paylaşılan yazılar/yorumlar/sorular/notlar üzerine başkaları eklendikçe altlara düşmekte ve 1 yıl sonra aynı ders hakkında not/soru arandığında bu bilgilere ulaşılması oldukça güç olduğundan çok kayıp olmaktadır. Forum sisteminde tüm bilgiler arşivlenerek dilediğinizde ulaşabileceğiniz şekilde saklanacaktır.

İyi eğlenceler dileriz.

Hayat paylaşınca güzeldir.
Mehmet T.
Yönetici
Konular5
Cevaplar8
Merhabalar...
moonlight
Üye
Konular1
Cevaplar1
Merhaba, Toprak koruma ve hidroloji çıkmış soruları da paylaşılsa keşke........
Mehmet T.
Yönetici
Konular5
Cevaplar8
Merhabalar, 2.sınıf çıkmış soruları altında toprak koruma dersi var. Arama kısmından bulabilirsiniz. Linki de budur: http://www.ormantik.com/forum/etiket/toprak-koruma/
Profile Photo
Misafir

Üye Ol